Küçükçekmece Profilo Servisi

Küçükçekmece Profilo Servisi

Küçükçekmece Profilo Servisi

Profilo Küçükçekmece servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Küçükçekmece semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. İletişim : TIKLA ARA: 0212 643 16 13

Küçükçekmece profilo servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Yıllardır teknik servis hizmeti verdiğimiz bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm yetki belgeleri ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Küçükçekmece profilo servisi, olarak ana hizmetimiz Profilo markalı Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Elektrikli Süpürge gibi ürünlerin tamir ve onarımını yapmaktır. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikman devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orijinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır.

Orijinal yedek parça hizmetimiz ile makinalarınızın parçalarından kaynaklanan bir sorun var ise bunu isteğiniz üzere yenisi ile değiştirmekteyiz. Böylece makinalarınız artık yıpranmış elemanlarından kurtulup eski performansına dönecek hem de kullanım ömrü uzayacaktır.

Yıllardır İstanbul merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Teknik servis olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır.

Profilo beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Küçükçekmece profilo servisi’ne 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Profilo Buzdolabı Servisi

Buzdolabı evlerimizde, ortamdaki düşük sıcaklığı sürekli koruyarak canlıların temel gereksinimi olan yiyeceklerin muhafaza edilmesinde kullanılan elektrikli bir makinedir.
Evlerimizde bulunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi yıkama işleminde kullanılan mekanik yapıya sahip araçların görevlerini kendimizde kolaylıkla yerine getirebiliriz fakat buzdolaplarının yaptığı görevi ilkel uygulamalarla ancak yapabiliriz. Bu işlemleri uygulamak günümüzde şehir yaşamında imkansız olduğu için ve buzdolapları kadar uzun süreler de yiyecekleri muhafaza edemeyeceği için buzdolabı arızaları hemen çözülmelidir.
Diğer soğutma makinelerinin çalışma prensibi ile çalışırlar bu yüzden bir nevi soğutma makinelerinin konutlarda kullanılan hali de denilebilir. İçlerinde gazların sıkıştırılıp yoğunlaştırılmasını sağlayan bir sistemle çalışır. Kompresör sadece havayı sıkıştırarak basıncını arttırmaktadır diğer elemanlar da soğutma işlemi sürekli devridaim eder. Buzdolaplarında oda sıcaklığının altında sıcaklık elde ederek bu sıcaklığın sürekli artması ve düşmesi termostat yardımıyla ayarlanmaktadır.
Buzdolapları soğutma işlevini kompresör kondastör ve evaporatör ile gerçekleştirmektedir. Filtre kılcal boru ve termostat bu işlemin gerçekleşmesini sağlayan yardımcı elemanlardır.

Buzdolabı servisi olarak karşılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Profilo Buzdolabı altı soğutmuyor, sürekli çalışıyor, terleme yapıyor, buzlanma yapıyor, motoru çalışmıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Arıza onarımı yapılan cihazlardan servis ücreti talep edilmemektedir.


Küçükçekmece Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi kirli çamaşırlarımızı yıkamak için icat edilmiş bir makinedir. Günümüzde evlerin vazgeçilmezi haline gelen bu makinelerin en çok tercih edilme sebepleri hem iş gücünü ortadan kaldırması hem de oldukça tasarruf sağlamasıdır.
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle hızlı ve akıllı modelleri çıkmaya başlamış ve yeni özellikleri ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Artık 21. yüzyılda çamaşır makinesiz bir ev düşünülmez herhalde makinenin birkaç günlüğüne arızalanması bile yaşayış düzenini bozabilir. Sizlerde çamaşır makinesi arızalarında makinenizin onarımını yaptırmak için geç kalmayın.

Çamaşır Makinesi İşlemleri

– Çamaşır makineleri yıkama işlemi ile kirleri çamaşırlardan temizlemektedir.
– Daha sonra durulama ile çamaşırlardan ayrılan kir, temiz su yardımı ile atılmaktadır.
– Sıkma işlemi ile de çamaşırlarda bulunan su iyice ayrılmaktadır.
– Kurutmayla birlikte sıkma işleminden sonra çamaşırların yüzeyinde bulunan nem tamamen atılmış olur.

Profilo Çamaşır makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, ses çıkarıyor, yerinden oynuyor, temiz yıkamıyor  gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Arızası yapılmak üzere atölyemize alınan cihazlarınıza genel bakım ve temizlik işlemlerini ücretsiz yapıyoruz.


Küçükçekmece Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak ve iş gücünü yok ederek özellikle bayanlara kolaylık sağlamak amacıyla üretilmiştir.
Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir. Gayet ekonomik olan ve yaptığı işlev ile iyi bir tasarruf dönüşümü sağlayan bulaşık makineleri bütçenizi fazla yormayacak fiyatlarıyla göz dolduruyor.
Bulaşık makinesinde de çamaşır makinesinde de bulunan ön yıkama, ana yıkama, durulama ve kurutma programları vardır. Programlar yıkanılacak bulaşığa göre seçilmelidir ve ayarlar yapılmalıdır. Bulaşık makinelerinde yaşanılan arızalar servis ekiplerimiz tarafından sizlerin arıza bildiriminizden öngörülerek yanlarında beyaz eşyanız için gerekli yedek parçaları taşımaktadırlar. Bu nedenle arızanız olduğu yerde onarılır ve sizler mağdur olmadan bulaşık makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapılan bu işlem servis ekibimiz tarafından sistemimize kaydedilerek tekrar aynı yedek parçadan arıza yaşamanız durumunda sistemden kontrol edilerek 1 yıl içinde ücretsiz bir şekilde tekrar değişim yapılır.

Profilo Bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Küçükçekmece bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Küçükçekmece Profilo servisine ulaşmak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.


Küçükçekmece Profilo Servisi

Detaylı Bilgi : Profilo Servisi

Tıkla Ara :  0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı